+3°

+3°

Всеукраїнський боксерський турнір відбувся у Запоріжжі

28.09.2018, 15:59

Близько 100 учасників з п’яти міст України – такий склад традиційного турніру з боксу, що стартував у палаці культури «Заводський». Він проводиться вже 15 років поспіль і присвячений пам’яті одного з провідних боксерів Запоріжжя 90-х – Валерія Синельщикова. Для багатьох цей старт став перевіркою перед основними змаганнями осені.

Головне завдання, яке ставлять перед собою організатори подібних змагань – увічнити історію свого виду спорту на певній місцевості. Адже саме на прикладах своїх попередників і зростають нові зірки. Меморіал Валерія Синельщикова відсвяткував свій 15-річний ювілей. Тож можна тільки уявити, яка кількість юних боксерів пройшла через цю школу.

В цьому році до Запоріжжя приїхало дещо менше спортсменів, ніж традиційно. Це пов’язано з певними об’єктивними причинами. Проте тренери привезли кращих. Для вікової категорії юніорів головним стартом осені буде чемпіонат України, який відбудеться наприкінці жовтня в Одесі. Збірна Запорізької області визначиться на регіональній першості. Турнір Синельщикова для спортсменів та тренерів став останньою перевіркою перед цим стартом.

Один з головних претендентів на поїздку до Одеси – Олександр Балабін з Кирилівки. В цьому році він став срібним призером чемпіонату Європи серед юнаків. Тепер готується захищати свій титул у більш дорослій віковій категорії. Перший поєдинок показав, що вихованець Андрія Щетініна успішно адаптувався до нових умов. Важка, але упевнена перемога над запоріжцем Миколою Конденком стала цьому підтвердженням.

Турнір памяті Валерія Синельщикова триватиме три дні. Фінальні поєдинки відбудуться у суботу, о 12:00.