circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Всі будинки та соціальні об’єкти Запорізької області отримують опалення

20.11.2018, 13:53

text
Поділитися:

У Запорізькій області запроваджено щоденний моніторинг за станом проходження опалювального сезону. За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, на ранок 20.11.2018 в області у роботі знаходиться 595 котелень із 603. Включено опалення в 5602 житлових будинках, що становить 100%.

Тепло також подано у 407 дошкільних закладів та 68 лікарень, що теж становить 100%. Включено опалення у 516 освітніх закладах із 524, де триває навчальний процес. Не опалюється шість закладів, де наразі учні відпочивають на шкільних канікулах. Крім цього, у двох школах Запорізького району здійснюється реконструкція котельні та переукладання договорів на постачання природного газу, на сьогодні в цих закладах приміщення опалюється електрообігрівачами.

У Запорізькій області опалювальний сезон триває планово та проходить без ускладнень.

Разом з тим, для протидії загрозам та вчасного реагування на аварійні ситуації, які протягом опалювального сезону можуть виникати на об’єктах житлово-комунального господарства області, на підприємствах галузі створено аварійні формування загальною чисельністю 1 181 особа (з яких 522 знаходяться на чергуванні). Аварійні формування забезпечені 535 одиницями техніки, 94 пересувними електростанціями, 132 комплектами електрогазозварювального обладнання та 31 мобільним пунктом обігріву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: