circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вступна кампанія 2021: нововведення та правила подачі документів

15.07.2021, 17:16

text
Поділитися:

Данило цьогоріч закінчив 11 клас і планує вступати до Запорізького національного університету. Каже, має високий бал атестата та гарні результати ЗНО, тому прагне навчатися на бюджеті. Для реєстрації електронного кабінету вступника та подання заяв хлопець прийшов до приймальної комісії.

Створити електронний кабінет та подати заявки, як Данило, в цьому році повинен кожен вступник. Для цього можна прийти до приймальної комісії або зробити усе вдома з власного комп’ютера. В одній системі реєструються вступники на основі шкільних атестатів, дипломів коледжів та після закінчення бакалаврату для отримання ступеня магістра. Для початку необхідно обрати категорію, ввести адресу електронної пошти та придумати пароль.

У свою чергу вступники після коледжів, бакалаври та магістри завантажують скан-копії дипломів та додатків, на основі яких вони вступатимуть на наступний освітній рівень. Також майбутні студенти у вкладці “Додаткове” можуть подати документи про особливі відзнаки або, наприклад, на отримання сільського коефіцієнту. У приймальній комісії наголошують бути уважним до коментарів, які вступникам залишають в електронних кабінетах.

Щодо бюджетної форми навчання у комісії розповідають: цьогоріч можна подати п’ять заяв за пріоритетами. Для цього необхідно обрати відповідні опції після визначення спеціальності. Фахівці наголошують, пріоритети поміняти місцями неможливо.

Також право отримати вищу освіту за рахунок держави мають представники пільгових категорій населення. Їх перелік та необхідні документи можна переглянути на сайті Міністерства освіти. Пільговики свої заяви подають тільки через приймальну комісію.

Подати заявки вступники зможуть до 23-го липня включно. Наразі найпопулярнішими спеціальностями у приймальній комісії називають іноземну філологію, журналістику та психологію. Також у цьому переліку економічні спеціальності та комп’ютерна інженерія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: