circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вулиці міст Запорізької області патрулюють бійці Нацгвардії

02.08.2019, 09:42

text
Поділитися:

На вулицях міста Запоріжжя та області самостійні піші наряди та автопатрулі Національної гвардії України охоронятимуть публічну безпеку та порядок. Військові працюватимуть у тісній взаємодії з поліцейськими.

З 1 серпня, з метою посилення заходів щодо охорони громадського порядку, оперативного реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, учинення протиправних дій до несення служби в складі самостійних нарядів залучені військовослужбовці Національної гвардії України.

З метою координації дій із керівниками груп, задіяних на забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення заходу проведено нараду та інструктаж. До присутніх керівництвом ГУНП в Запорізькій області доведено основні вимоги до несення служби, націлено на пильність та миттєве реагування на всі можливі порушення й суворе дотримання законодавства України.

Бійці Національної гвардії України заступили на несення служби у складі самостійних нарядів в містах Мелітополь, Бердянськ та Енергодар загальною кількістю більше 180 чоловік, які перед початком несення служби пройшли цільовий інструктаж.

А в місті Запоріжжя військовослужбовці розпочали патрулювання під час проведення футбольного матчу 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи між командами «Зоря» (Луганськ, Україна) та «Будучность» (Подгориця, Чорногорія) на стадіоні «Славутич – Арена».

Загалом до охорони громадського порядку під час проведення цього заходу залучено близько 440 правоохоронців, в тому числі 160 військовослужбовців Національної гвардії України.

Чергові військових нарядів та начальники патрульних груп забезпечені планшетними пристроями, підключеними до інформаційного порталу Національної поліції України та радіостанціями, які працюють в радіомережі територіальних органів поліції. Протягом першого місяця поліцейські будуть допомагати та коригувати дії нарядів військовослужбовців під час патрулювання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: