circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вибори на Запоріжжі відбудуться із суворим дотриманням вимог карантину

20.10.2020, 13:27

text
Поділитися:

Місцеві вибори-2020, які відбудуться вже цієї неділі, 25 жовтня, повинні відбутись у Запорізькій області з дотриманням всіх протиепідемічних норм та карантинних вимог. На цьому під час онлайн-наради з питань підготовки та проведення на території області місцевих виборів наголосила керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

– Необхідно вжити всіх заходів, щоб вибори пройшли безпечно як для самих виборців, так і для членів виборчих дільниць. Нам необхідно провести вибори на високому організаційному рівні та забезпечити виконання всіх карантинних обмежень. На сьогодні всі 70 територіальних та 1 106 дільничних виборчих комісій забезпечені всім необхідним для організації виборів. Разом з тим, деяке занепокоєння викликає стан приміщень виборчих дільниць у Михайлівському, Чернігівському, Бердянському, Запорізькому та Токмацькому районах. Проте у керівників територій ще є певний час для усунення недоліків, – зазначила керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Також виборчі дільниці Запорізької області повністю забезпечені комп’ютерною технікою, аптечками, сейфами, телефонами, вогнегасниками тощо. Днями виборчі дільниці мають отримати бюлетені, списки виборців, плакати, інформаційні та інші друковані матеріали. Також будуть отримані 119 виборчих скриньок, що повністю покриває потребу виборчих дільниць регіону.

За словами Зінаїди Бойко, особливості проведення виборів цього року – забезпечення безпечного голосування виборців та безпечної роботи виборчої комісії. На протиепідемічні заходи для проведення виборів у Запорізькій області залучено 4,1 млн грн. Придбано 253 тис. 200 захисних масок, 3 тис. 300 захисних екранів, 85 тис. пар захисних рукавичок, 665 безконтактних термометрів, 3 тис. 400 літрів антисептичних засобів, 1 тис. 300 літрів дезінфекційних засобів для обробки поверхонь, а також захисні костюми, маркувальна стрічка та контейнери для збору використаних засобів індивідуального захисту.

Особлива увага буде приділятися захисту членів виборчих комісій, що забезпечуватимуть голосування на дому та за місцем перебування виборців. Члени комісії мають бути максимально захищені та мати захисні костюми, маски та щитки, рукавички.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: