circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Видатним запоріжцям вручили державні нагороди

12.12.2019, 13:03

text
Поділитися:

Сьогодні, 12 грудня, розпочала роботу 34 сесія VII скликання Запорізької обласної ради. Під час засідання планується розглянути низку кадрових, майнових та господарських питань, діяльність комунальних підприємств, а також заслухати звіти про виконання обласних програм та внесення змін до регіональних програм.

Під час 34-ї чергової сесії депутати Запорізької обласної ради також планують затвердити бюджет Запорізької області на 2020 рік.

Крім цього, у порядку денному − затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Запорізької області на 2020 рік та Стратегії розвитку Запорізької області на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації.

На початку сесії голова облдержадміністрації Віталій Туринок вручив державні відзнаки жителям Запорізької області. За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти почесне звання «Заслужений вчитель України» присвоєно вчительці Михайлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія імені Героя Радянського Союзу І.А.Найдьонова» Раїсі Гук.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери» присвоєно директорові Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Людмилі Сімоненко.

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність і з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва почесне звання «Заслужений артист України» присвоєно артистові академічного козацького ансамблю пісні і танцю “Запорожці” Запорізької обласної філармонії Олегу Кугаєвському.

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено директора товариства «Олександрівка» Приазовського району Миколу Левченка.

Почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» присвоєно генеральному директорові товариства «Семенівське» Пологівського району Володимиру Сизоненку.

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально- економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 28-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року орденом княгині Ольги ІІ ступеня нагороджено матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу м. Бердянськ Ларису Карпусь.

Медаллю «За працю та звитягу» нагороджено монтера колії регіональної філії «Придніпровська залізниця» Олександра Тарасенка.

Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно завідувачеві кафедри національного університету «Запорізька політехніка» Віталію Бочелюку.

За активну громадську позицію, значний особистий внесок у волонтерську діяльність та з нагоди Міжнародного дня волонтера медаллю «За розвиток Запорізького краю» нагороджено громадського активіста, заступника голови обласної громадської організації «Асоціація пошукових загонів Запорізької області» Олега Конька.

За активну громадську позицію, значний особистий внесок у волонтерську діяльність, національно-патріотичне виховання молоді, відродження українського козацтва та з нагоди Міжнародного дня волонтера медаллю «За розвиток Запорізького краю» нагороджено волонтера, голову міжнародної організації «Родина Мазепи» Ігоря Мазепу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: