circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Видавництво “Дике поле” відзначає 25-ту річницю з дня заснування

30.01.2020, 19:07

text
Поділитися:

Їх власна історія почалась з “Історії махновського руху”. Це була перша книга, яку випустило видавництво “Дике поле”. За того часу пройшло вже 25 років. Зараз на рахунку редакторів та дизайнерів безліч книжок, альманахів, енциклопедій та фотоальбомів. Майже усе — про Запорізький край.

Останні штрихи і книжка майже готова. У типографії “Просвіта” друкується позачерговий науковий вісник видавництва “Дике поле”. Весь процес відбувається у кілька етапів. Спочатку друкуються листи, потім їх вирівнюють, а далі за допомогою спеціального приладу створюють обкладинку. Аби видати таку книжку працює ціла командна фахівців.

Директор видавництва згадує, “Дике поле” народилося 25 років тому. Його засновники наважились перевидати заборонену у ті часи в Україні книгу “Історія махновського руху”. Після її публікації вирішили продовжити видавничу справу і друкувати переважно книжки саме про Запорізький край.

А щоб читали більше “Дике поле” видало ще 5 нових робіт. Це книжки, альбоми та вісники. Їх представили в обласній бібліотеці під час святкування ювілею видавництва. Серед новинок і альбом “Прозора межа мови”. Його автори фотограф Сергій Лавров і письменник Олександр Медко. Кажуть, що альбом дасть можливість читачам поглянути на Запорізьку область з іншого боку. Разом із редакторами та дизайнерами відсвяткувати ювілей видавництва зібралися письменники, історики, науковці та читачі. Бажали “Дикому полю процвітання та відсвяткувати разом ще не один ювілей.

Самі працівники видавництва кажуть, що планів мають чимало. Вже починають роботу над виданням про легенди і міфи Запорізького краю. Також мають намір випустити унікальну книгу про Махна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: