circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вихідними запоріжці пільгових категорій зможуть безплатно їздити у громадському транспорті без часових обмежень

27.08.2020, 09:42

text
Поділитися:

Запорізькі депутати проголосували за внесення змін у рішення щодо організації проїзду пільговиків у міському пасажирському транспорті до закінчення карантину. Відтепер представники всіх пільгових категорій зможуть безкоштовно користуватися транспортом у вихідні та святкові дні без обмежень у часі.

Нагадаємо, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби в місті та підвищеним ризиком інфікування для осіб похилого віку, з 23 березня в Запоріжжі було тимчасово припинене безкоштовне перевезення пасажирів-пільговиків.

В умовах коронакризи соціально незахищені верстви населення опинилися у складному фінансовому становищі, тож згодом постало питання відновлення пільгового проїзду, але з недопущенням при цьому скупчення людей у транспорті та на зупинках зранку та ввечері, коли запоріжці їдуть на роботу та повертаються додому.

У зв’язку з затвердженим Кабінетом Міністрів України обмеженням щодо перевезення пасажирів лише за кількістю сидячих місць та епідеміологічною ситуацією в місті в червні пільговий проїзд був відновлений частково. Право безкоштовного перевезення протягом усього дня отримали чорнобильці, ветерани війни, військовослужбовці, люди з інвалідністю і т.д. Безкоштовний проїзд для інших пільговиків, зокрема пенсіонерів за віком, був введений з обмеженням у часі – з 10:00 до 16:00.

На черговій сесії міської ради депутати проголосували за внесення змін у документ, що регламентує перевезення пільговиків під час карантину. Відтепер усі пільгові категорії зможуть безкоштовно користуватися транспортом у вихідні та святкові дні без обмежень у часі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: