circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вихованці запорізьких реабілітаційних центрів отримали новорічні подарунки

31.12.2020, 07:21

text
Поділитися:

Напередодні новорічних свят, 30 грудня, заступники голови облдержадміністрації Олена Теряєва та Віталій Кардаш завітали до вихованців центрів соціально-психологічної реабілітації із солодкими подарунками. Подарунки придбані на кошти обласного бюджету – 49 тисяч гривень.

Основним завданням центрів соціально-психологічної реабілітації дітей є надання притулку, соціально-психологічної допомоги дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах: вилучені з сімей, де батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків; тимчасово залишилися без піклування батьків; знайдені підкинутими тощо. Також фахівці центрів сприяють влаштуванню дітей до сімейних форм виховання у разі неможливості повернення до рідних. Так, у поточному році 75 вихованців було влаштовано під опіку/піклування громадян, в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, 4 дітей – усиновлено.

Всього протягом 2020 року центрами соціально-психологічної реабілітації дітей надано допомогу 559 дітям, переважна більшість з яких (482) були вилучені із неблагополучних сімей. На сьогодні в 5 обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 188 дітей-вихованців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: