circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вже за кілька тижнів запоріжці зможуть їздити новим мостом

19.11.2020, 17:11

text
Поділитися:

Місяць тому на нових мостах будівельники бетонували останню з дев’яти захваток плиту. Нині на балковому мосту тривають роботи з буріння шпурів для бар’єрної огорожі та гідроізоляції тротуару. Підрядники зазначають, що вже у грудні запоріжці зможуть проїхатись частиною нового мосту. Разом із тим роботи виконують і на першій споруді, а саме — на в’їзді на обʼєкт.

Роботи мостобудівники виконують цілодобово, аби швидше завершити об’єкт. Згодом на низовій частині споруди здійснять випробування.

Поки на правому березі завершують прокладати автотранспортну магістраль через старий Дніпро від Хортицького району на острів. Паралельно з цим на іншому березі теж кипить робота. Тут у Кривій бухті будівельники продовжують збирати конструкції другого мосту, а саме вантового.

Зараз на спеціальних стапелях тут збирають вантовий міст по частинах. Перша вже готова на 80-т відсотків для монтажу, поруч із нею — ще одна конструкція, яку лише почали збирати. Після цього масивні конструкції сплавлятимуть за допомогою викочувального пірсу, а далі транспортуватимуть до місця монтажу.

Нині найголовніше — дочекатись спеціальних плавсистем, якими і будуть транспортувати частини прогонової будови вантового мосту. Вони мають надійти до Запоріжжя наприкінці року. Цей міст буде найвищим в Україні, адже висота пілону тут 166 метрів. До речі, за висновками інспекції “Дорцентру”, усі роботи на мостах виконуються у повній відповідності містобудівним нормам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: