circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як часто запоріжці оформлюють закордонні паспорти та що для цього треба

08.07.2021, 17:47

text
Поділитися:

У червні у Запорізькій області стрімко зріс попит на закордонні паспорти. Майже вдвічі. Якщо на початку року документи оформлювали близько 4 тисяч жителів області, то у червні їх вже майже 8. Пов’язаний такий стрибок із сезонністю та послабленням карантинних обмежень.

Сьогодні в обласному відділенні міграційної служби теж досить людно. Консультант Станіслав пояснює: аби оформити закордонний паспорт, треба стати в електронну чергу. Також одразу необхідно сплатити адміністративний збір. А вже потім завітати до спеціаліста.

Усі необхідні дані спеціаліст вносить до електронної системи, також на місці є необхідне обладнання для сканування відбитку пальця, електронного підпису. Одразу можна і сфотографуватися для документа. Загалом на кожну людину відведено 20 хвилин. Але зазвичай оформлення триває хвилин 7-10.

Також закордонний паспорт можна зробити дитині, починаючи від народження. Щоправда, такий документ діє чотири роки.

До речі, аби оформити закордонний паспорт, не обов’язково звертатися до відділення міграційної служби саме за місцем реєстрації. Це можна зробити у будь-якому зручному для вас відділенні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: