circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як минув перший форум «Ukraineinvest Talks»

28.05.2021, 18:56

text
Поділитися:

З півсотні спікерів та сім панельних дискусій, присвячених інвестиційному клімату Східних регіонів. Так розпочався перший форум “Ukraineinvest Talks” у Дніпрі. Відкривав захід Прем’єр міністр України Денис Шмигаль. Голова уряду наголосив, нині в країні тривають реформи податкової та митниці, які створять прозорі умови для роботи інвесторів. Точками зростання для бізнесу також стане велика приватизація, ринок землі та приватно-державне партнерство. Триває розвиток доступу і до так званих “довгих та дешевих грошей”.

Під час форуму про досягнення у розвитку міста розповів і мер Запоріжжя Володимир Буряк. Зазначив, починаючи з 2016 року обласний центр активно залучав інвестиції для розбудови інфраструктури. Зокрема, це стосується будівництва нового терміналу аеропорту. Вдалось відремонтувати злітно-посадкову смугу, оснастити її найновішим світлосигнальним обладнанням. Володимир Буряк розповів і про оновлення громадського транспорту. Впродовж п’яти років міський транспорт збільшився з 6-ти одиниць до сотні великих автобусів. З’явились на вулицях міста й тролейбуси з автономним ходом та успішно реалізується програма “Запорізький трамвай”.

Також учасники форуму розповіли про успішний досвід співробітництва з фінансовою корпорацією IFC. З нею не один рік співпрацює і Запоріжжя.

Крім цього Запоріжжя активно співпрацює з фінансовими організаціями, які допомагають розвивати міську інфраструктуру. Володимир Буряк зауважив, проекти що реалізують та планують втілити у життя сягає 130 мільйонів євро. Зокрема, планується й термодернізація будівель бюджетних установ.

Форум тривав близько десяти годин і транслювався на 40 країн світу. Втім, попереду ще п’ять таких конференцій, які мають відбутись до листопада по всій Україні. Вже у грудні в столиці підіб’ють підсумки у розвитку залучення інвестицій в кожному регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: