circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як працює геріатричний стаціонар та які послуги можуть отримати запоріжці

24.03.2021, 17:07

text
Поділитися:

Навчитись користуватись соцмережами, тримати постійний зв’язок із рідними та жити в ногу із часом. Пані Галина одна з тих, хто проходить лікування у стаціонарі та не лише оздоровлюється, але й дізнається багато чого нового для себе.

Втім, крім комп’ютерної грамотності, у стаціонарі піклуються ще й про самопочуття та здоров’я пацієнтів. З відкриттям заклад почав надавати багато нових послуг. Серед них і «підтримане проживання». Воно передбачене для тих людей, яким необхідне піклування після важкого лікування, та тим, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Одночасно у стаціонарі можуть перебувати до 25-ти пацієнтів від місяця до року. Це самотні люди похилого віку, які потребують лікування та адаптації після важкої хвороби. Тут з ними працюють психологи, а також реабілітологи. Майже щодня усі пацієнти проходять ЛФК, масаж та виконують корисні вправи.

Усі пацієнти отримують чотириразове харчування, а хворі на діабет — дієтичне. Крім цього, тут опікуються й тими, хто потребує допомоги у побутових питаннях. Адже за кожним пацієнтом закріплений персонал, що завжди прийде на допомогу.

Вже восени у закладі планують розширити перелік послуг та оновити техніку. А от запоріжці, які не мають рідних та кому складно за собою доглядати, можуть звернутись до управління соціального захисту за місцем проживання та написати заяву про проходження лікування та адаптації у стаціонарі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: