circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як працює новий термінал Запорізького аеропорту

23.10.2020, 18:28

text
Поділитися:

Наталя Сібірякова очолює медпункт запорізького аеропорту. Щодня слідкує за самопочуттям та здоров’ям персоналу летовища та за потреби надає допомогу пасажирам. Розповідає, раніше працювати доводилося у старих приміщеннях, які потребували ремонту. Тож про комфортне робоче місце доводилося тільки мріяти.

Із відкриттям нового термінала робочі будні змінилися докорінно. Тепер пані Наталя разом зі своїми колегами працює у комфортних кабінетах, які обладнані усім необхідним для надання медичної допомоги.

До роботи у нових умовах звикають й інші служби аеропорту. Оксана Сокол відповідає за безпеку польотів. Розповідає, завдяки сучасним технологіям, виявити порушників, які намагаються пронести із собою заборонені речі, стало куди простіше та швидше.

Своїми враженнями від нового термінала поділилися і самі пасажири. Деякі завітали до нашого міста навіть із сусідніх областей. Відзначили сучасний вигляд будівлі, просторі та світлі приміщення і дійсно якісний сервіс з боку персоналу.

Представники летовища розповіли, запуск нового термінала відбувся без збоїв. Належним чином було організовано роботу усіх служб — як на відправлення, так і на прийом пасажирів. Першими на початку тижня почали приймати внутрішні рейси, а із 21 жовтня — і міжнародні. Вже в четвер їхня кількість сягнула чотирнадцяти. Представники летовища розповідають, наразі тривають останні налаштування деяких систем термінала. Усі роботи виконуються за уникнення незручностей для пасажирів. У нову будівлю вже перенесли обслуговування усіх діючих рейсів. Сьогодні із роботою термінала ознайомився особисто міський голова Володимир Буряк.

Володимир Буряк зазначив, згодом у новому терміналі запрацюють і різні сервіси. Зокрема — зона дьюті-фрі та фудкорти. Однак за умов карантину на організацію їхньої роботи потрібен певний час. Мер додав, поява нового термінала дасть змогу розширити географію польотів та кількість рейсів, що позитивно вплине і на пасажиропотік. Наразі тривають перемовини із низкою авіакомпаній щодо продовження співпраці, відновлення перельотів, скасованих через карантин та відкриття нових авіасполучень.

Загалом же зведення нового термінала тривало 2 роки, починаючи із 2017-го. По завершенні будівництва почалися пусконалагоджувальні роботи та введення будівлі в експлуатацію. 16 жовтня місто отримало відповідний сертифікат, який дозволив розпочати її роботу. У перспективі новий пасажирський термінал зможе обслуговувати до одного мільйона пасажирів на рік. Нагадаємо, його будівництво є лише частиною масштабної програми розвитку запорізького летовища, яку ініціював міський голова. За останні 5 років у її рамках відремонтували злітно-посадкову смугу, збудували нову дорогу до аеропорту та виконали значний обсяг робіт зі встановлення сучасного світлосигнального та радіотехнічного обладнання. Ще одним результатом програми стало розширення географії польотів та зацікавлення авіакомпаній щодо співпраці із нашим містом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: