circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як працює оновлений денний стаціонар, що у Шевченківському районі

12.01.2021, 18:09

text
Поділитися:

Шевченківський район, вулиця Харчова, 2. Саме у цьому приміщенні розташовано оновлений денний стаціонар. Раніше він знаходився окремо, але для зручності персоналу і пацієнтів його об’єднали із амбулаторією сімейного лікаря.

Ремонт тут завершився наприкінці минулого року. Зараз обладнано три сучасні та комфортні палати на 10 ліжок. А поруч — і кабінет сімейного лікаря. Сімейна лікарка Наталія Цюпка вже понад 40 років працює у медичному закладі. Розповідає: тепер допомагати людям у таких умовах значно приємніше. Тим паче, що у своєму арсеналі лікарка має усе необхідне для роботи.

По сусідству із сімейним лікарем — сучасний діагностичний кабінет. Тут можна поміряти тиск, перевірити зір, зробити тест на вірусні гепатити В і С та ВІЛ та здійснити низку інших необхідних досліджень.

Окремої уваги заслуговує маніпуляційна денного стаціонару. Цей кабінет також забезпечений необхідним обладнанням та медпрепаратами для невідкладної допомоги.

У міському департаменті охорони здоров’я зазначають: місто приділяє суттєву увагу саме медичній галузі та її постійному розвитку. Чималі кошти спрямовуються на осучаснення матеріально-технічної бази медзакладів та створення належних умов для роботи медпрацівників та лікування пацієнтів. У планах на найближчий час — забезпечення належної роботи денних стаціонарів міських поліклінік.

Розвиток і розбудову запорізьких медзакладів тримає на контролі особисто міський голова. Володимир Буряк зазначив: робота з відкриття нових медзакладів триватиме і в нинішньому році.

Щодо Центру первинної медико-санітарної допомоги № 8, то минулого року на відновлення денного стаціонару було спрямовано майже 700 тисяч гривень. Зараз лікувальний заклад на 100% забезпечений усім необхідним для стабільної роботи і надання якісної медичної допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: