circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як працює відділення гастроентерології та ендоскопії обласної лікарні

01.02.2021, 18:08

text
Поділитися:

У таких умовах за допомогою унікального медобладнання у відділенні гастроентерології та ендоскопії досвідчені фахівці надають допомогу своїм пацієнтам. За рік тут проходять лікування до 10-ти тисяч осіб. За словами медиків, у пріоритеті точна та вчасна діагностика. А за потреби — операції із мінімальним хірургічним втручанням.

Високий професіоналізм медперсоналу відзначають і самі пацієнти. Додають, завдяки належним умовам лікування проходить швидко та комфортно.

Медики зазначають, щороку кількість людей, які потерпають від захворювань шлунково-кишкового тракту та потребують спеціалізованої меддопомоги, у світі збільшується. Тож, аби зробити процес діагностики та лікування швидким та комфортним, на базі відділення використовують найсучасніше обладнання. Обов’язковим також є постійне навчання персоналу та підвищення його кваліфікації.

У лікарні додають: медзаклад має договір із Національною службою здоров’я. Тож у відділенні можна отримати безплатну допомогу за програмою медичних гарантій. Для цього необхідно отримати електронне направлення від сімейного лікаря. Прийом здійснюється за попереднім записом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: