circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як працює «Запоріжгаз» та як відбувається розподіл природного газу

28.01.2021, 18:18

text
Поділитися:

У «Запоріжгазі» розповідають, труби ніякого відношення до послуги розподілу природного газу не мають. Спочатку блакитне паливо потрапляє до магістральних газопроводів, далі — іде по розподільних. І лише після цього опиняється у вуличних і внутрішньобудинкових мережах. На етапах передачі відбувається і регулювання тиску. Це сприяє безпечному руху газу з “високої” до “низької” сторони, тобто від газових магістралей до будинків і квартир.

За словами співробітників компанії, у 2014-ому році дійсно були певні проблеми із поставкою блакитного палива. Саме тоді працівники цілодобово чергували у газорозподільних пунктах, аби забезпечити вручну безпечний рівень тиску у газовій мережі. Також працівники постійно оновлюють і ремонтують газові комунікації. Наприклад, цього тижня повністю змінили обладнання в газорозподільному пункті селища Долинське на нове сучасне європейського виробника.

Отже, оплата послуги розподілу або доставки природного газу не має жодного відношення до труб, які прокладали люди за власні кошти. Це оплата за безпечне і безаварійне споживання блакитного палива та гарантовану доставку кубічного метра газу до споживача.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: