circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як у Запорізькому центрі зайнятості допомагають безробітнім

12.07.2021, 16:03

text
Поділитися:

На обліку Запорізького міського центру зайнятості нині перебувають близько трьох тисяч осіб. Роботу вже два тижні шукає і Наталія. Намагається працевлаштуватися самостійно, а також звернулася за допомогою і до служби зайнятості. Каже, найкращий варіант – знайти справу близьку до тієї, якою займалася раніше.

Поки Наталія роботу не знайшла, вирішила відвідати семінар від служби зайнятості. Каже, отримала для себе вичерпну інформацію щодо сучасного ринку праці. Розповідали на заході й про профнавчання безробітних громадян. Його організовують під замовлення роботодавців згідно з потребами ринку праці.

Профнавчання та перенавчання здійснюється, насамперед, за робітничими професіями. Затребувані нині токарі, фрезерувальники, електрогазозварники, швачки та кухарі. А от, наприклад, графічним дизайнерам, художникам-реставраторам чи артистам нині знайти роботу нелегко. Підібрати вакансії для них вкрай складно. З початку року профнавчання та підвищення кваліфікації пройшли понад сто безробітних. Всі вони працевлаштовані. Серед тих, хто проходить такі курси та здобуває робітничу професію, є й безробітні з вищою освітою.

Нині в міському центрі зайнятості 530 вакансій. Це вдвічі більше, ніж торік. Семінари для безробітних в міському центрі зайнятості відбуваються майже щодня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: