circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як у запорізьких лікарнях відбувається забезпечення ліжок киснем

22.10.2020, 15:15

text
Поділитися:

Це балони із рідким киснем. Після виходу з резервуару це вже не рідина, а газ. Звідси кисень через мідні трубки спрямовується до відділень другої лікарні. Наразі працівники приєднують до існуючого колектора нові лінії до палат. Поки що централізована подача є тільки у хірургічному відділенні, але невдовзі – з’явиться й у терапії та в неврології. Крім 9-ти стаціонарних пунктів підключення, є ще 7 кисневих концентраторів. Загалом розгорнуто 90 ліжок.

Ліжковий фонд у Запоріжжі призначений для лікування хворих на Ковід-19, наразі заповнений менш ніж на 70 відсотків. Найменше таких пацієнтів у 5-й дитячій лікарні та у 4-му пологовому будинку. Наразі в усіх шести лікарнях, перепрофільованих на коронавірусних пацієнтів, прокладають нові кисневі лінії. Закупляються туди і концентратори.

Зараз у другій лікарні монтують 20 нових стаціонарних пунктів роздачі кисню, а до кінця року сподіваються повністю забезпечити заклад такими лініями. Також поширюють мережу у 7-й та 9 -й лікарнях. У 6-й працюють над проектом відновлення терапевтичної мережі у профільному корпусі. Тим часом, до обласного департаменту охорони здоров’я надійшли пропозиції щодо того, аби вже перепрофільовані міські лікарні номер 2, 6 і 7 були госпіталями для лікування інфікованих на коронавірус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: