circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як відбувається навчальний процес у Запоріжжі в умовах карантину

04.11.2020, 17:09

text
Поділитися:

Незвично порожні коридори і тиша. Так навіть після канікул виглядають усі школи Запоріжжя. Не стала винятком і 25-та гімназія. З 2-го листопада більшість дітей пішли на дистанційне навчання. У звичному режимі нові знання опановують винятково 1-4 класи. Аби знизити ризик поширення коронавірусу, для них також розробили певні правила.

Обов’язковим є вимірювання температури на вході. Крім того, у школі достатньо антисептиків та інших необхідних деззасобів, запевняють освітяни. Регулярно виконуються прибирання навчальних приміщень. Для цього розроблено окремі графіки. Учні ж 5-10-тих класів тепер навчаються дистанційно та відвідують онлайн-уроки.

Вже звичними і для дітей, і для педагогів стали зустрічі в Інтернеті, а також електронні журнали та щоденники. Однак, аби отримати дійсно якісні знання та належним чином підготуватись до незалежного оцінювання, випускники мають змогу зустрічатись зі своїми викладачами, аби закріпити необхідний матеріал.

У міськраді зазначають, головне завдання, яке наразі стоїть перед педагогами, — забезпечити якісний навчальний процес, але із дотриманням усіх карантинних вимог. Наразі ж усі міські школи цілком забезпечені засобами для дезінфекції.

У школі ж додають, ті діти, які з якихось причин не можуть долучитися до онлайн-уроків, у будь-якому разі отримують необхідні завдання в інший зручний спосіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: