circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як вплинув локдаун на місцевих підприємців та чи легко нині вести бізнес

29.07.2021, 17:40

text
Поділитися:

Олег Огієнко відкрив власний пекарський цех близько двох років тому. Планував випікати хліб за авторськими рецептами для подальшого продажу. Однак пандемія внесла свої корективи. Тож тривалий час підприємець не міг розпочати діяльність.

Зараз Олег співпрацює із місцевими закладами громадського харчування, поставляє їм хліб власного виробництва. Розповідає, одразу ж зареєструвався як фізична особа-підприємець, аби прозоро та законно вести діяльність. Адже переконаний, бізнес можна розвивати лише легально.

Загалом карантинні обмеження найбільше вплинули саме на сферу торгівлі та громадського харчування. На цьому акцентують у Центрі надання адмінпослуг, де і відбувається реєстрація майбутніх підприємців. Однак, за даними фахівців, незважаючи на те, що багато ФОПів та юридичних осіб припинили своє існування, статистика залишається позитивною. Це підтверджують і цифри від податкової.

Також у ЦНАПі зазначають: реєстрація підприємницької діяльності – це одна з найпростіших адміністративних процедур. Для оформлення ФОПа громадянин повинен мати при собі лише паспорт, ідентифікаційний код та заповнену форму заяви. Для юридичних осіб пакет документів, звісно, більший.

Начальниця відділу з надання адміністративних послуг по Вознесенівському району Світлана Слабишева зазначає, що процес реєстрації відбувається наступним чином: адміністратор приймає пакет документів, які потім реєструються в державному реєстрі та передаються до безпосередньо реєстраторів, які вже приймають рішення. Реєстрація фізичної особи-підприємця є безкоштовною. Реєстратор приймає рішення щодо фізичної особи-підприємця протягом 24 годин.

Тож вже за добу ви дізнаєтеся, чи стали підприємцем — інформацію про це можна побачити на сайті Мін’юсту. Також упродовж тижня новоспеченому бізнесмену надсилають витяг із даними про реєстрацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: