circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Як запорізькі лікарі проводять діагностику за допомогою нового ангіографа

12.10.2020, 19:43

text
Поділитися:

Аби надавати пацієнтам із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями якісну допомогу, Запоріжжя придбало ангіограф. Це стало можливим у рамках реалізації програми розвитку медицини, що ініційована міським головою. Сьогодні лікарі здійснювали обстеження пацієнту з підозрою на гострий інфаркт міокарду спільно із професором зі столиці Сергієм Фуркало. Завдяки вчасній діагностиці вдалося встановити вірний діагноз і визначити правильну тактику лікування.

Ангіограф використовують при діагностиці й лікуванні пацієнтів, зокрема, з гострими інфарктом і інсультом. Запорізьких фахівців заздалегідь навчали роботі з обладнанням.

Ангіографічний кабінет обладнали в приймально-діагностичному відділенні лікарні. Воно модернізується в рамках урядової програми, якою передбачено створення потужних відділень невідкладної допомоги в опорних медзакладах. У нашому місті – це 5-та й 9-та лікарні. Відділення там мають бути оснащені необхідним діагностичним обладнанням.

Медики розповідають, на появу нового сучасного ангіографа чекали із нетерпінням. Адже апарат відкриває перед лікарями нові можливості та дозволить рятувати сотні життів. На ангіографічну систему місто виділило 22 з половиною мільйони гривень.

Також, окрім сучасного ангіографа, у лікарні екстреної й швидкої медичної допомоги з’явилося й інше діагностичне та реанімаційне обладнання. Зокрема, апарати УЗД, штучної вентиляції легенів, аналізатори крові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: