circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Які питання розглянули та що прийняли на шостій сесії міськради

26.05.2021, 19:15

text
Поділитися:

На розгляд шостої сесії міськради винесено кілька десятків надзвичайно питань важливих для міста, зокрема, у сфері медицини та соціального захисту населення. Втім, під час затвердження порядку денного секретар міської ради Анатолій Куртєв без попереднього розгляду та погодження із усіма депутатами запропонував розглянути проект рішення щодо переформатування складу постійних комісій. До речі, секретар міськради Анатолій Куртєв водночас є ще й головою фракції «Слуга народу», що є порушенням закону. І як він сам наголосив, запропонований проект рішення подав саме як представник політичної сили.

Секретаря міськради підтримали і ряд його однопартійців, мотивуючи необхідність подальшого переформатування керівних органів міськради політичною доцільністю.

Щоправда, значна частина депутатів такою пропозицією обурилися. Кажуть, 25 травня на погоджувальній раді, це питання не розглядалося. Окрім того проект рішення не пройшов процедуру погодження, що передбачена Регламентом роботи міськради.

Після тривалої дискусії міський голова висловив власну думку з цього приводу. Також Володимир Буряк наголосив, що проект рішення не може бути внесений на розгляд сесії, тому що не пройшов процедуру погодження. Зокрема, у департаменті правового забезпечення та у профільного заступника міського голови.

Щоправда, представники п’яти фракцій: «Європейська солідарність», ОПЗЖ, партія Шарія, «Нова політика» та «Слуга народу» — на цьому не зупинилися і намагались винести на розгляд проект рішення про розпуск нинішнього складу виконкому міськради. Це питання також не пройшло погоджувальну юридичну процедуру, тому, як і попереднє, не було включене до порядку денного. Врахувавши пропозицію 5-ти фракцій, які нині найбільше переймаються перерозподілом посад та крісел у міській владі, міський голова оголосив перерву у шостій сесії. Відтак розгляд суспільно важливих питань, зокрема, щодо повернення пільгового проїзду у громадському транспорті для городян відтерміновано на невизначений термін. Про продовження пленарного засідання буде повідомлено згодом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: