circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Якимівка не встигає підготуватися до холодів

27.08.2018, 14:08

text
Поділитися:

З метою перевірки підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Якимівського району до опалювального сезону заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Сергій Мельник здійснив робочу поїздку до смт Якимівка. Слід зазначити, що ситуація з постачанням теплової енергії у будівлі районного центру досі не визначена, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

У ході робочої поїздки посадовець оглянув чотири котельні в смт Якимівка. Центральна котельня селища, від якої забезпечується централізованим опаленням більша частина житлового фонду Якимівки, з технічних причин до роботи в осінньо-зимовий період ще не готова.

Після обстеження котелень відбулася нарада з керівництвом Якимівської райдержадміністрації, теплопостачального підприємства ТОВ «Якимтеплозбут» та Якимівського цеху експлуатації ПАТ «Запоріжгаз», на якій обговорювалися питання можливості ремонту центральної котельні смт Якимівка, переведення жителів селища на індивідуальне опалення, а також можливі строки виконання та вартість цих робіт.

Крім цього, було проведено зустріч із керівництвом Якимівської селищної об’єднаної територіальної громади та громадськістю, в ході якої розглянуто перспективи своєчасного початку опалювального сезону 2018/2019 року в смт Якимівка. Зокрема, йшлося про затвердження Програми переведення на індивідуальне (поквартирне) опалення соціально вразливих верств населення багатоквартирних житлових будинків у смт Якимівка протягом 2018 року (децентралізація теплопостачання), а також фінансування заходів цієї Програми.

За інформацію Департаменту, в смт Якимівка до системи централізованого опалення приєднано 472 квартири у 45 багатоквартирних житлових будинках. До початку опалювального сезону планується перевести на індивідуальне опалення мешканців 412 квартир, які в минулому опалювальному сезоні були забезпечені централізованим теплопостачанням. За станом на 20.08.2018 власники 107 квартир подали заяви щодо відключення від мереж централізованого опалення, з них відключено лише 35 квартир.

Питання підготовки смт Якимівка до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року залишається на контролі Запорізької облдержадміністрації та Якимівської райдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: