circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Якістю повітря у Запоріжжі опікуватиметься управління екології

28.11.2019, 08:54

text
Поділитися:

На поточній сесії, керуючись постановою Кабміну № 827 щодо деяких питань здійснення держмоніторингу в галузі атмосферного повітря, депутатами було обрано та затверджено управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради виконавчим органом, що виконуватиме функції органу управління якістю атмосферного повітря.

5 вересня вказана постанова Кабміну набула чинності. Її порядком визначено механізм організації та здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря, взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування у процесі здійснення такого моніторингу і забезпечення зазначених органів інформацією для прийняття рішень, пов’язаних із станом атмосферного повітря, а також інформування населення про такий стан.

Відповідно до постанови, міським радам, що виконують функції та повноваження місцевого самоврядування на території відповідної агломерації, необхідно насамперед визначити у своєму складі структурний підрозділ або виконавчий орган, що виконуватиме функції органу управління якістю атмосферного повітря. Після чого подати інформацію про визначений орган до міністерства енергетики та захисту довкілля України, а також оприлюднити її в засобах масової інформації. На поточній сесії таким органом було обрано та затверджено управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: