circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Явка на ЗНО на Запоріжжі не перевищує 75%

08.06.2021, 10:14

text
Поділитися:

В перші дні червня пройшли іспити з української мови і літератури та з історії України.

1 червня відбулося наймасовіше з усіх випробувань зовнішнього незалежного оцінювання якості знань – з української мови та з української мови і літератури, яке проводилося у 66 пунктах тестування. До проведення тестування було залучено 2607 педагогічних працівників. Загальна кількість учасників, що зареєструвалась, дорівнювала минулорічній кількості. У ЗНО з української мови – 5079 осіб, з яких не з’явилось 2065 (явка склала 59,34 %); у ЗНО з української мови і літератури – 10948 осіб, з яких 1340 не з’явились (явка склала 75,4% від кількості зареєстрованих). Не було допущено до проходження тестування з причини запізнення або відсутності усіх необхідних документів 1 особа на ЗНО з української мови та 3 особи – на ЗНО з української мови і літератури.

Під час проведення ЗНО з української мови і літератури було зафіксовано 4 порушення, пов’язаних із застосуванням заборонених технічних приладів, та 1 порушення під час ЗНО з української мови.

4 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, яке проходило на базі 52 пунктів тестування. Зареєструвалися для проходження ЗНО 12831 особа (на 1230 більше, ніж у 2020 році). Не з’явились на тестування 3742 особи. Як і торік, явка склала 70,84%. П’ятеро учасників зовнішнього незалежного оцінювання не були допущені до тестування через запізнення або відсутність усіх необхідних документів для допуску. Ще п’ятьох учасників було видалено за порушення процедури тестування, у тому числі, у зв’язку із використанням заборонених технічних пристроїв.

Зазначимо, що результати ЗНО будуть оголошені до 25 червня в особистих кабінетах учасників ЗНО.

Залишилось 2 тестування: з біології (10 червня), останнє випробування – на наступному тижні – географія (15 червня).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: