circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Юні спортсмени Гуляйполя отримали новий футбольний майданчик

15.08.2018, 10:25

text
Поділитися:

У Гуляйполі введено в експлуатацію ще один футбольний майданчик розміром 22*42 метри зі штучним покриттям. Ця подія відбулася завдяки співпраці обласної державної адміністрації, органу місцевого самоврядування і Федерації футболу України. В урочистому заході відкриття міні-футбольного майданчика взяли участь голова Гуляйпільської райдержадміністрації Олександр Іщенко, міський голова м. Гуляйполе Сергій Ярмак та заступник начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту Владислав Ковпак.

– Юні футболісти місцевої дитячо-юнацької спортивної школи тепер мають можливість круглий рік тренуватися і змагатися на сучасному і якісному покритті. На цьому футбольному майданчику будуть робити свої перші кроки майбутні Мессі та Рональду українського футболу. Футбол – це спорт номер один не тільки в Україні, а й у всьому світі. Обласна влада завжди підтримує розвиток спортивної інфраструктури на територіях, будівництво нових та реконструкцію вже існуючих спортивних споруд, – зазначив Владислав Ковпак.

У рамках реалізації державної бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» в 2017-2018 роках у Запорізькій області було ініційовано будівництво та реконструкцію восьми міні-футбольних полів на умовах спів фінансування – 50 % коштів надається з державного бюджету, 20 % – з обласного та 30 % з місцевого бюджетів.

Провідну роль у спорудженні спортивних майданчиків відіграли президент Федерації футболу України, голові комітету стратегічного розвитку футболу ФФУ Андрій Павелко та голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: