circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Юні запоріжці стали переможцями та призерами Всеукраїнського конкурсу робіт Малої академії наук України

10.11.2020, 13:36

text
Поділитися:

Завершився фінал ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2020. Цьогоріч формат проведення захисту було змінено. Для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу абсолютні переможці обласного етапу МАН мали подати на заочний етап науково-дослідницький проєкт з мотиваційним листом, а очний етап конкурсу мав включати постерний захист і участь у науковій конференції.

У зв’язку з карантинними обмеженнями очний етап конкурсу-захисту відбувався в онлайн-режимі з 5 до 8 листопада: більше 1000 одночасних підключень до онлайн-платформи «Zoom» з різних куточків України для захисту в 65 наукових секціях МАН.

Запорізьку область представляли 12 вихованців МАН, які презентували наукові роботи у відділеннях історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства. Учні вибороли 6 призових місць, з них: 2 – золоті та 4 – бронзові нагороди.

Золоті медалі та стипендію Президента України вибороли:

у відділенні наук про Землю в секції «Гідрологія» – Юлія Козьміна, учениця 11 класу Запорізької гімназії №11, з науково-дослідницькою роботою «Озеро Осокорове через призму століть»;

у відділенні історії в секції «Історія України» – Дар’я Ріжко, випускниця КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум», з роботою «Радянські квазіреспубліки 1917-1919 рр.: порівняльний аналіз донецько-криворізької радянської республіки Таврида».

Бронзові нагороди отримали:

у відділенні філософії та суспільствознавства:

секція «Правознавство» – Аліна Бондаренко, випускниця Запорізької гімназії №6, з науковою роботою «Правовий статус гостелу як сучасного засобу розміщення громадян»;

секція «Журналістика» – Ксенія Сторчак, випускниця КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2», з науково-дослідницькою роботою «Соціальна журналістика як інструмент вирішення суспільних проблем»;

у відділенні історії:

секція «Історичне краєзнавство» – Діана Черненко, випускниця КЗ «Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», з науковою роботою «Польська сторінка Великого терору: на теренах Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області»;

секція «Всесвітня історія» – Юлія Ніколенко, учениця 10 класу Запорізького багатопрофільного ліцею №99, з науково-дослідницькою роботою «Щоденники підлітків як джерело з історії Голокосту».

Серед фіналістів журі відібрали учнів, що представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях. Так, для участі в Міжнародних конкурсах дослідницько-експериментальної спрямованості було запрошено вихованок гуртка «Екологічне краєзнавство» КЗ «Центр туризму» Козьміну Юлію і Матус Надію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: