circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Юні запорізькі дзюдоїсти отримали новий інвентар

20.11.2017, 11:29

text
Поділитися:

У запорізьких міських дитячо-юнацьких школах триває оновлення матеріально-технічної бази за кошти з міського бюджету. Нові тренажери, татамі, манекени для боротьби і інший спортінвентар отримала і міська ДЮСШ «Кристал», повідомляє прес-служба мерії.

Другий рік поспіль у Запоріжжі працює комплексна програма, завдяки якій юні запорізькі спортсмени можуть тренуватися на сучасному спортивному обладнанні. За 2016-2017 роки на переоснащення дитячо-юнацьких спортивних шкіл виділено близько 6,4 млн. грн.

Юні дзюдоїсти ДЮСШ «Кристал» вже тренуються на нових татамі та іншому обладнанні. Як розповів директор спортивної школи Сергій Арцебарський, раніше спортінвентар купувався локально, в цьому році масове оновлення матеріально-технічної бази дозволить комплексно підвищити якість тренувань.

Розвиток дитячо-юнацьких спортивних шкіл – важливий крок залучення молоді до спорту та здорового способу життя, вважає начальник управління спорту та фізичної культури Едуард Багіров. Крім того, наявність професійного обладнання для тренувань дозволяє юним спортсменам досягати більш якісних результатів, і успішніше виступати на різних змаганнях.

-Для будь-якого виду спорту наявність якісного інвентарю, який відповідає вимогам сучасного тренувального процесу, – це не тільки необхідність, а й додатковий стимул для професійного зростання. Тренери міських ДЮСШ відзначають, що з появою в школах нового обладнання, якість і показники юних спортсменів зросли. Ми будемо продовжувати цю програму і в наступному році, – розповів Едуард Багіров.

Для ДЮСШ «Кристал» за кошти міського бюджету було придбано 10 матів, комплект татамі, 3 каната для лазання, 5 манекенів для боротьби, тренажери для преса і силової підготовки, 10 спортивних костюмів і 15 кімоно для дзюдо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: