circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Юні запорізькі футболісти розпочали тренування на оновленому стадіоні

02.12.2020, 08:44

text
Поділитися:

1 грудня на сучасному футбольному стадіоні у Запорізькій гімназії № 8, який став черговим об’єктом реалізації ініціативи Президента України «Велике будівництво», відбулись тренування юних футболістів – вихованців Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Металург». Тренування спортсменів відвідав заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун.

Реконструкція футбольного майданчика розпочалась минулого року коштом державного, обласного та міського бюджетів.

Віднедавна цей майданчик став базою для популяризації фізичної культури та спорту як мінімум для 2500 вихованців різних шкіл та молоді навколишніх вулиць Комунарського району. Приблизно три місяці тривала активна фаза ремонтних робіт. Після його відкриття виникли певні розбіжності з паперами, проте на сьогодні це питання вже вирішено.

Як зазначив Олександр Свистун, вже підписано договір між облдержадміністрацією, міською радою, гімназією та школою олімпійського резерву “Металург” про сумісне користування стадіоном згідно графіка. Тому тренування спортсменів будуть проходити на постійній основі без будь-яких перешкод.

На цьому спортивному майданчику мають змогу займатися діти, які навчаються в Запорізькій гімназії № 8, загальноосвітній школі № 38 та вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Металург».

Нагадаємо, цей стадіон був збудований ПАО ЗАО ЗАЗ для футбольної команди «Торпедо» та ДЮСШ «Торпедо» у 1986 році. Після закриття футбольної команди та ліквідації ДЮСШ «Торпедо» з 2004 року на футбольному полі навчально-тренувальні заняття проводила обласна СДЮСШОР «Металург».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: