circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Юні запорізькі гімнастки тренуватимуться у ПС «Юність»

24.02.2020, 19:48

text
Поділитися:

На 30% більше. На стільки зросла зарплатня у працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Сума різниться у залежності від категорій. Крім цього, Запоріжжя піклується і про самих спортсменів. За міські кошти відбуваються поїздки на чемпіонати України і тренувальні збори. Так, наприклад, лише на потреби ДЮСШ №5 з бюджету міста на поточний рік виділять 6,5 мільйонів гривень.

Тренування у гімнасток п’ятої дитячо-юнацької спортивної школи №5 починається вправами на розтягування м’язів. Одне таке заняття триває шість годин. Тренерка Каріна, майстерка спорту з художньої гімнастики, раніше і сама була вихованкою цього закладу. Каже, з часів її навчання умови для занять значно покращились. Тепер гімнастки можуть тренуватися у палаці спорту “Юність”. Оренду за приміщення сплачує місто. Майстерка спорту з художньої гімнастики Каріна Дейнега зазначає, зал для занять – чудовий, комфортний, з гарним покриттям. Добре, що діти мають змогу займатися хореографією у залі із дзеркалами, оскільки вони допомагають бачити свої помилки.

Власними спостереженнями ділиться і спортсменка Мілана. Вона вже шостий рік займається гімнастикою та має звання кандидатки у майстерки спорту. Каже, раніше займалась у звичайному спортзалі, де навіть не відкривались вікна. Кандидатка у майстерки спорту з художньої гімнастики Мілана Калініна каже, цей зал зі станками та дзеркалами значно кращий за попередній.

Директорка спортивної школи каже, оренда залу – це лише частина допомоги від Запоріжжя. Цьогоріч на їхню школу планують видідити 6 з половиною мільйонів гривень. Директорка ДЮСШ №5 Яна Дудченко запевняє, наразі фінансування – чудове, і надає змогу сплатити за оренду залу у ПС «Юність». Також для потреб школи цього року закуплять предмети вартістю 120 тис. гривень. Це дуже велика сума – таких грошей школа ніколи не бачила.

Тренерка ДЮСШ №5 Ілона Югай додає, цього року будуть придбані м’ячі, булави, стрічки, завдяки яким дівчата зможуть гідно виглядати та виступати на змаганнях високого рівня, таких, як чемпіонат України.

Окрім цього, з 1 січня збільшили зарплатню тренерам та іншим працівникам дитячих юнацьких спортшкіл до 30%. Заступник міського голови Анатолій Пустоваров каже, зробили акцент на підвищення заробітної плати, тому що тренери, менеджмент спортивний – директори, завучі, заступники, це той склад, який формує дитячий спорт у місті Запоріжжя. Наприклад, у ДЮСШ №5 тренер вищої категорії отримував 10-11 тисяч гривень, наразі вже за січень він отримав 17-18 тисяч гривень, тобто це суттєве підвищення.

А ще міський голова Володимир Буряк доручив віднайти у бюджеті міста кошти на придбання житла для чемпіонів і призерів Олімпійських і Паралімпійських ігор. Окрім цього, кожен із кандидатів на участь в Олімпійських іграх щомісячно отримує 5000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: