circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Юні запорізькі рятувальники перемогли на всеукраїнських змаганнях

30.09.2021, 09:08

text
Поділитися:

З 19 по 26 вересня на базі Дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» Жовківської міської ради Львівської області проходив спеціалізований дитячо-юнацький табір «Рятувальник-2021».

Організаторами виступили Всеукраїнський громадський дитячий рух “Школа безпеки”, за сприяння ДСНС України, за фінансової підтримки Міністерство молоді та спорту України.

До Львова приїхали майже двісті дітей з 18 областей України, які відточували вміння надавати домедичну допомогу і тренуватися під наглядом справжніх рятувальників, проходячи тематичні змагальні випробування.

«Ми маємо на меті навчити дітей поводитися в надзвичайних ситуаціях, у різних екстремальних ситуаціях природного і техногенного характеру: в умовах пожежі, на водній акваторії. В житті трапляються різні ситуації, з яких можна вийти вміючи, знаючи», – пояснює голова Руху «Школа безпеки» Алла Негрієнко.

Всеукраїнський громадський дитячий рух Школа безпеки створено у 1999 році за час існування учні Школи безпеки неодноразово довели важливість набутих вмінь та навичок, щодо надання допомоги. Понад 30 учнів Школи безпеки є лауреатами та нагороджені відзнакою “Герой-рятівник року”.

Діти, які є учасниками «Школи безпеки» вже пройшли відповідні курси у своїх навчальних закладах. Тепер вони вміють поводити себе в умовах пожежі та навіть хімічного або радіаційного забруднення. А також – надавати першу допомогу, витягувати з води людей, які тонуть, і навіть за допомогою спеціальних канатів за декілька секунд залазити на десятиметрову будівлю, охоплену вогнем.

Так, за результатами усіх проведених змагань, етапів та спортивно-рятувальних випробуваннях, у діловій грі «Я рятувальник» перші і друге загальнокомандне місце посіли учасники ВГДР «Школа безпеки» із Запорізької області – «Екстремали» та «Запорізька Січ». Також, юні рятівники здобули першість у змаганнях “Пожежна естафета”. Вітаємо юних рятівників з перемогою і пишаємося нашою гідною зміною!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: