circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Юний запорізький художник розкрив призабуту митцями тематику

18.02.2020, 19:11

text
Поділитися:

Електропотяги, трамваї та тролейбуси, разом – “Залізні коні сучасності”. В обласній бібліотеці відкрилась виставка учня ліцею залізничного транспорту Іллі Прудніка. Хлопець зобразив електротранспорт у графічному стилі. В експозиції усього 16 робіт.

Чому тепловози ніхто не малює? Заповнити таку своєрідну художню порожнечу вирішив студент ліцею залізничного транспорту Ілля Пруднік. Він малював електропотяги, на яких проходив практику, трамваї, тролейбуси, вагони метро До композиції одного з малюнків потрапив навіть літак.

Завідувачка відділу техніко-економічної літератури обласної бібліотеки Жанна Назаренко говорить, на чорно-білих роботах дуже видно як промальовуються деталі. Художник ставиться до процесу майже з педантичністю. Дуже цікавий автор, якщо і далі у нього буде такий поклик, він опанує і технічний дизайн.

Заступниця директора ліцею залізничного транспорту Юлія Грімова зазначає, Ілля – дуже творчий юнак. Він не тільки малює, а й бере участь у всеукраїнських конкурсах за професією «машиніст тепловозу», брав участь у конкурсі «Ворлд скиллс Юкрейн». Наразі педагоги готують хлопця на всеукраїнський конкурс «Машиніст тепловозу».

Не потрапили до експозиції чорно-білі замальовки різного транспорту, є кілька дівочих портретів та пейзаж. Учениця ліцею залізничного транспорту Ірина Сальникова каже, настільки гарних малюнків на транспортну тему вона не бачила. Роботи Іллі їй дуже подобаються. Учениця ліцею залізничного транспорту Дар’я Катеруша додає, знає Іллю Прудніка як дуже талановитого хлопця, який малює дуже гарні малюнки та бере участь у різноманітних заходах.

Самого автора на відкритті не було — зараз Ілля на практиці. Але його твори добре продемонстрували, як людина без художньої освіти може успішно займатися тим, що подобається. Особливо, якщо це пов’язано із майбутньою професією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: