circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Юним запоріжцям з вадами здоров’я пропонують якісну реабілітація у місті

22.01.2020, 18:31

text
Поділитися:

З турботою про малечу. У Вознесенівському районі понад півроку працює оновлений центр для реабілітації дітей. Допомогу там отримують з півсотні юних запоріжців, які мають проблеми зі здоров’ям.

На перший погляд це місце нагадує звичайний дитсадок. А насправді -- це Вознесенівський реабілітаційний центр для дітей, які мають проблеми зі здоров’ям. Тут із ними працюють дефектологи, психологи, логопеди, педагоги та реабілітологи. Більшість занять проходять в ігровій формі.

Для занять у центрі обладнані 6 кімнат. В кожній з них безліч розвиваючих іграшок, спеціальні тренажери та обладнання. Один з кабінетів нагадує звичайну кухню. Тут діти, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, вчаться самостійно готувати собі їжу. А на вертикалізаторах діти зі складними вадами опорно-рухового апарату вчаться самостійно сидіти чи стояти. А за допомогою інтерактивної гри відпрацьовують координацію рухів.

Завдяки музиці, кольору, запаху чи тактильним відчуттям допомагають дітям й покращити емоційний стан. Усе це проходить у сенсорній кімнаті. Подібні заняття можуть заспокоювати чи навпаки тонізувати та стимулювати розвиток дитини. У центрі не лише надають корекційну допомогу, а ще й готують до школи. Загалом допомогу у закладі отримують понад 50 дітей. Реабілітацію тут проходять і ті діти, що не можуть самостійно дістатись до закладу. Їх привозять щосереди, в інші дні соцпрацівники відвідують їх вдома.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: