circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

З 1 квітня змінено правила навігації в районі будівництва вантового мосту

01.04.2021, 09:43

text
Поділитися:

В рамках реалізації Програми Президента України «Велике Будівництво» набирає обертів будівництво вантового мосту, який є ключовим об’єктом Автотранспортної магістралі через річку Дніпро у Запоріжжі.

На сьогодні більшість робіт на будівництві стратегічно важливого державного об’єкта пов’язана з використанням як бурової платформи так і плавучих засобів в акваторії річки Дніпро, зокрема несамохідного плавкрану LK-800 «Захарій», робота якого потребує дотримання гідрометеорологічних умов та відсутності хвиль внаслідок проходження суден у районі проведення робіт.

З відкриттям з 01.04.2021 річкової навігації на Дніпрі усім учасникам водного руху вкрай необхідно дотримуватися безпеки судноплавства.

З цією метою за ініціативи облдержадміністрації було розроблено схему взаємного інформування під час будівництва вантового мосту через р. Дніпро у м. Запоріжжя (в акваторії споруди № 10), яка погоджується з усіма зацікавленими організаціями та службами.

Генпідрядною компанією “Онур” було складено попередній (орієнтовний) графік робіт в акваторії споруди № 10, який розміщено на сайті Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Крім того, забезпечується оперативне інформування про виконання робіт в акваторії споруди № 10 через річкову інформаційну службу (РІС).

Держгідрографією наразі проводяться геологічні дослідження з метою відкриття додаткового судового ходу на р. Дніпро задля посилення безпеки судноплавства під час виконання будівельних робіт вантового мосту.

Звертаємо увагу всіх судновласників та судноводіїв відповідально поставитися до проходження судами р. Дніпро на території виконання будівельних робіт автотранспортної магістралі через р. Дніпро (в акваторії споруди № 10). Під час руху дотримуватися вказівок диспетчерської служби та повідомлень через систему РІС. У разі створення умов для виникнення небезпечної ситуації рекомендуємо негайно припинити рух суден з одночасним повідомленням про це відповідальних диспетчерських та контролюючих служб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: