circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

З 1 травня в Запоріжжі розпочнеться прийом проектів Громадського бюджету

25.04.2018, 14:08

text
Поділитися:

З 1 травня стартує прийом проектів на участь у Громадському бюджеті 2018. Ініціативи, які отримають найбільшу підтримку городян, будуть реалізовані у наступному році.

З 1 по 31 травня у Запоріжжі приймають проекти для участі в Громадському бюджеті 2018. Подати проект необхідно онлайн на сайті «Громадський бюджет м. Запоріжжя» ( http://gb.meriazp.gov.ua/uk )та принести заповнені бланки із всіма додатками та зібраними підписами до управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради за адресою: пр. Соборний, 206, І поверх, каб. 114. Прийом заявок здійснюється у робочий час: пн – чт: 9:00–18:00; пт: 9:00–16:45; перерва: 13:00–13:45.

Як розповіла голова Координаційної ради з питань Громадського бюджету Катерина Акула, головна мета проекту – разом з мешканцями зробити Запоріжжя цікавішим, привабливішим. Як приклад Катерина Акула назвала Алею Випускників у парку Трудової слави – один з реалізованих проектів. Сьогодні тут із задоволенням гуляють та фотографуються городяни.

– Ми чекаємо нових ідей, нових проектів. Від запоріжців залежить, яким буде наше місто. Хочу нагадати, що подача заявок стартує з 1 травня. До заяви необхідно додати зібрані підписи. Всі бланки заяв та підписних листів можна скачати на офіційному сайті Запорізької міської ради у розділі «Суспільство» – «Громадський бюджет». Запрошую всіх запоріжців долучитися до цієї ініціативи та подавати свої проекти, – підкреслила Катерина Акула.

Більш детально з вимогами до проектів можна ознайомитись на офіційному сайті Запорізької міської ради у розділі «Громадський бюджет». Перед подачею проекту на участь у громадському бюджеті, необхідно обов’язково ознайомитись з Положенням про Громадський бюджет у місті Запоріжжі. Відбір проектів буде проводити Координаційна рада з питань Громадської бюджету.

Начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Володимир Головешко відзначив,що сума на реалізацію громадських ініціатив була збільшена до 10 млн. грн. Крім того, з року в рік росте кількість громадян, які подають проекти та голосують за них. У 2016 році у Громадському бюджеті взяли участь більше 200 тисяч запоріжців.

– У Запоріжжі третій рік поспіль стартує така ініціатива, як Громадський Бюджет. Це один із спільних проектів містян і міської влади, який здатен змінити не лише вигляд Запоріжжя, а й відношення до нього мешканців і гостей. Громадський бюджет дає запоріжцям гарну можливість взяти безпосередню участь в управлінні містом і його бюджетом, та реалізувати цікаві, незвичні проекти, – розповів Володимир Головешко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: