circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

З нового року у Запоріжжі здорожчає послуга вивезення сміття

29.11.2019, 21:29

text
Поділитися:

На запоріжців чекають зміни у платіжках. На засіданні виконкому міськради затвердили нові тарифи для компанії, яка здійснює вивезення сміття. Зміни стосуються вартості послуг, які надає компанія “Вельтум-Запоріжжя”. Міський голова Володимир Буряк зазначив, це переважно пов’язано з тим, що центральна влада делегувала на місцевий рівень повноваження щодо врегулювання цін саме на послугу із захоронення відходів. Її вартість є однією зі складових загального тарифу на вивезення сміття, яка не переглядалася роками.

В цілому сума, яку щомісяця запоріжці сплачують “Вельтуму”, складається із тарифу на вивезення сміття та захоронення відходів. Компанія подавала розрахунки більші, ніж затверджені. Міський голова Володимир Буряк наполіг зупинитись на тих, що пропонувало місто. Також мер нагадав, свого часу підписано Меморандум між Запоріжжям та “Вельтумом”. Крім того, в листопаді депутати узгодили інвестпрограму на підтримку підприємства. Наступного року на це передбачено 10 мільйонів гривень. Компанія зі свого боку має виконати низку зобов’язань.

У разі невиконання Програми місто застосує щодо підприємства економічні санкції. З нового року вартість послуги для багатоквартирних будинків становитиме 22 гривні 98 копійок. А для приватного сектору — 26, 94.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: