+3°

+3°

З перемоги ЗНТУ стартувала Студентська баскетбольна Ліга

22.02.2018, 17:06

Хоча дніпряни приїхали до Запоріжжя без двох ключових гравців, такого кінцевого розгрому важко було очікувати. Тим більше, що в першій половині гри точилася дуже жорстка боротьба. Протягом стартової чверті господарям не вдавалося відірватися більше, ніж на три очки. Свисток на перерву взагалі зафіксував нічию – 21:21. В другій чверті металурги взагалі повели в рахунку – 24:23.

Переломною стала середина другої чверті. Запоріжцям вдалося зробити декілька вдалих перехоплень, до того нарешті запрацювали триочкові кидки, більшість з яких потрапляла в ціль. Протягом трьох хвилин господарі зробили спурт – 15:3. Від цього дніпрянам оговтатись не вдалося.

На велику перерву команди пішли вже за комфортного відриву машинки – 51:35. Далі запоріжці тільки нарощували перевагу. Фінальна сирена зафіксувала розгром гостей – 105:71. Матч-відповідь відбудеться 23 лютого у Дніпрі.