circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

З початку року на Запоріжжі виявили 43 нелегальні АЗС

22.04.2021, 08:12

text
Поділитися:

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Шустова відбулось чергове засідання штабу протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправних станціях на території Запорізької області.

На засіданні підбили підсумки роботи з початку року. За цей час проведено перевірки 483 об’єктів, що здійснюють операції з пальним. Виявлено, що ліцензія наявна у 440 об’єктів.

Також виявлено 4680 порушень, відкрито 11 кримінальних та 154 адміністративних провадження; винесено 250 приписи про усунення порушень. Вилучено з незаконного обігу пального 33,785 т на загальну суму 1544 тис грн. Нараховано штрафних та фінансових санкцій на суму 14783,7 тис грн, стягнуто на сьогодні 136 тис грн.

Володимир Шустов наголосив, що робота правоохоронних та контролюючих органів здійснюється щоденно, але необхідно проводити комплексні оперативні перевірки всіх об’єктів без виключення.

Робота не припиняється. Всім контролюючим органам особливо важливо не зменшувати її темпів. Вже зросла кількість бажаючих, які звертаються за отриманням ліцензії для легальної роботи – і це певні позитивні результати нашої спільної діяльності. В подальшому вона має бути системною, планомірною та ефективною, – відзначив Володимир Шустов.

Перевірки нелегальних АЗС тривають, робота правоохоронних та контролюючих органів ведеться щоденно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: