circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

З початку року Центр допомоги учасникам АТО прийняв 300 військових

16.05.2019, 09:54

text
Поділитися:

Центр допомоги учасникам АТО, який діє при Запорізькій облдержадміністрації, підбив підсумки роботи за чотири місяці поточного року. За цей час центром прийнято 299 ветеранів і військовослужбовців, яким роз’яснено законодавство України стовно пільг та гарантій.

Прийнято 92 клопотання щодо надання у власність земельних ділянок під ведення особистого господарства. Вирішено 47 питань, включно з раніше поданими, отримано дозволи на розробку землевпорядної документації, розробляються документи. Також прийнято 69 клопотань щодо надання у власність земельних ділянок під індивідуальне садівництво. Вирішено 43 питання та отримано дозволи на розробку землевпорядної документації, розробляються проекти. Опрацьовано заяви на індивідуальну забудову 345 громадян, 205 дозволів на розробку документації отримано, решта знаходяться на затвердженні міською радою. У черзі налачується більше 2300 ветеранів, тож робота продовжується.

Кілька разів на тиждень завдяки співпраці з концертно – продюсерським агентством «Мусін.Арт.Групп», «Новим театром», гуртом «RockSich», агентством «DniproConsert» 20 – 70 ветеранів з рідними мають можливість відвідати вистави, концерти. За чотири місяці поточного року різноманітні концерти, вистави відвідали 990 осіб. Завдяки співпраці з Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації ветерани відвідують спортивні матчі. З початку року по вболівати за улюблені команди змогли 270 ветеранів.

Крім цього, надається допомога у працевлаштуванні, навчанні. Центр АТО співпрацює з великими і малими підприємствами Запорізької області щодо працевлаштування ветеранів. На базі Запорізької державної інженерної академії ветерани та їх родини проходять курси за програмами «Україна – Норвегія» та «Україна – НАТО». Запорізький національний університет приймає на безкоштовне навчання ветеранів. Зараз проводиться підготовча робота щодо навчання ветеранів у комп’ютерній академії «Шаг» за напрямом «Веб-дизайн».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: