circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

З середи користуватися громадським транспортом у Запоріжжі можна буде за перепустками

07.04.2020, 08:51

text
Поділитися:

У Запоріжжі посилюються карантинні заходи. Зокрема вони стосуються введення з 8 квітня спеціальних перепусток для користування громадським транспортом.

На початку тижня у Запоріжжі, згідно з постановою Кабінету Міністрів України, продовжував працювати громадський транспорт. У той же час продовжувалося опрацювання додаткових карантинних заходів. Їх мета – зменшити загрозу поширення коронавірусу.

Один з таких кроків – оптимізація роботи громадського транспорту, зокрема за рахунок введення спеціальних перепусток. Їх вирішено ввести з 8 квітня, проїзд громадським транспортом буде дозволено виключно за перепустками. Мета – зменшити скупчення людей, які користуються громадським транспортом. Таке рішення було прийняте на сьогоднішньому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причина – рішення обласної комісії з ТБНС, яким Запоріжжя визначено одним з міст, які відносяться до карантинної зони.

Користуватися громадським транспортом за спецперепустками зможуть працівники підприємств, установ, організацій, які відносяться до тих сфер, що мають працювати в умовах карантину. Зокрема тих, які відповідають за продовольче, енергетичне, водозабезпечення, охорону здоров’я. Підприємств критичної інфраструктури, які мають безперервний цикл виробництва. Відповідний перелік передбачено Постановою Кабінету Міністрів України. Всі інші запоріжці у період карантину мають залишатися вдома, виходячи лише за крайньої необхідності до найближчого магазину, аптеки і т.д.

Затверджено спеціальну перепустку у формі довідки, яка необхідна для користування громадським транспортом. Їх зобов’язані видавати керівники на підприємствах, в установах, організаціях, що відносяться до тих сфер, які повинні працювати в умовах карантину.

Відзначимо, що за видачу цих перепусток нестимуть відповідальність керівники відповідних підприємств, установ, організацій.

Наголосимо, підприємства, установи, організації можуть відмовитися від отримання перепусток для користування громадським транспортом і перевозити своїх працівників службовими або спеціально найнятими автобусами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: