circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За звання кращого на Запоріжжі змагалися вершники

01.10.2018, 12:23

text
Поділитися:

Вправність, майстерність та вміння керувати конем. Все це демонстрували вершники під час регіональних змагань. Вони відбулися у Малокатеринівці. Участь у них взяли 35 вершників. Долали перешкоди як дорослі, так і діти.

Аби отримати звання кращого наїзника області потрібно пройти дистанцію перешкод. Висота бар’єрів – від 100 до 110 сантиметрів. Кожен вершник повинен подолати маршрут, не зачепивши жодну жердину. Серед учасниць змагань і Юлія Гайдук. Ділиться: усе, що необхідно для гарного результату — це знайти спільну мову із конем. Для цього потрібно розуміти мову жестів та завжди мати при собі трохи солодкого.

Участь у змаганнях беруть не тільки дорослі, а і діти. Для останніх були окремі дистанції. З бар’єрами від 60 сантиметрів до 110. Судді ж у свою чергу оцінювали не тільки взаємодію між партнерами, а ще й майстерність проходження маршруту та час, за який команда впоралась з усіма перешкодами.

А от більш досвідчені вершники змагались у маршруті з перешкодами до 120 сантиметрів. Дистанцію називають “Джокер”. Це найвища перешкода для коня. Тварина її не бачить. Тому цілком покладається на вершника. За кожен не збитий барєр, пара отримує подвійні бали, при страті — нуль. Та найбільша кількість балів саме за проходження “Джокера” — одразу 20 балів.

Перемогу у “Джокері” виборола Анастасія Мічуріна. Дівчина ділиться – ця перемога не лише її досягнення. Каже: кінь Аріадна має норовливий, але власниця знайшла із твариною спільну мову.

Змагання тривали 2 дні. Кожен з учасників отримав свою нагороду – кубки та медалі. А для спортсменів із хвостом та гривою організатори підготували смачні подарунки – солодощі та овочі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: