circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За кількістю заповнених ковідних ліжок Запорізька область перебуває на 8 місці в Україні

11.11.2021, 12:58

text
Поділитися:

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух провів щоденний брифінг на тему ситуації із захворюваністю на COVID-19 в регіоні.

Він відзначив, що за минулу добу в регіоні зареєстровано 1146 нових випадків захворювання, 25 людей померло від ускладнень, викликаних коронавірусом.

-Ситуація стабільно складна. На жаль, не вдається суттєво знизити показники – кожного дня реєструють більше тисячі нових випадків. Найбільше хворих зараз у Запоріжжі, Бердянську та Мелітополі. Станом на ранок 35 664 особи лікується. Для порівняння, наприкінці вересня таких було менше 5 тисяч – тобто в сім разів зріс рівень захворюваності. За висновками фахівців штам “Дельта” значно небезпечніший, його ступінь заразності вищій в 4,5 рази, інкубаційний період складає лише три дні, а одна хвора людина заражає до 15 людей. Єдиний спосіб захистити себе – вакцинація. За результатами досліджень, одна доза вакцини зменшує ризик заразитися або перенести хворобу в тяжкій формі на 33%, після двох доз вірогідність зменшується на 88%, – зазначив голова ЗОДА.

Також Олександр Старух розповів, що Запорізька область посідає 8 місце в Україні за кількістю завантажених ліжок в реанімаційних відділеннях (72% ), та 11 місце за кількістю хворих на COVID19 в лікарнях (зайнято 67.5% ліжок).

Стабілізувалася ситуація у Мелітопольському районі, який першим в області прийняв коронавірусну хвилю – у мелітопольській лікарні зайнято 55% ліжок, у якимівській та веселівській по 50%.

Найбільше завантажений ліжковий фонд у Бердянську – 87%, Енергодарі – 86%, Кам’янці-Дніпровській – 89%.

Голова ЗОДА вкотре акцентував увагу на необхідності збільшувати темпи вакцинації в регіоні. На сьогодні першою дозою вакцини щеплено 463 тисячі жителів області, другою – 303 тисячі запоріжців. За минулу добу зроблено понад 11 тисяч щеплень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: