circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За перевантаження автівки запорізьке підприємство сплатить 92 тис. гривень

18.01.2019, 11:01

text
Поділитися:

Рішенням господарського суду Запорізької області від 15.01.2019 задоволено позовну заяву Запорізької місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті в особі Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області до одного з промислових підприємств обласного центру про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом у розмірі майже 92 тис. грн., повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Під час проведеної перевірки на трасі Харків-Сімферополь, Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області встановлено, що вантажний автомобіль марки «Кобальт» одного з підприємств Запоріжжя здійснював перевезення вантажу з перевищенням встановлених нормативних вагових параметрів. За результатом проведеної перевірки Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області нараховано матеріальні збитки, завдані державі внаслідок руйнування автомобільних доріг загального користування у розмірі майже 92 тис. грн.

Відповідна плата у добровільному порядку підприємством сплачена не була, у зв’язку із чим, у вересні 2018 року місцевою прокуратурою пред’явлено відповідний позов до суду.

За результатом розгляду справи у суді, рішенням господарського суду Запорізької області позовні вимоги Запорізької місцевої прокуратури №1 задоволено у повному обсязі.

Після набрання судовим рішенням законної сили місцевою прокуратурою буде забезпечено його виконання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: