circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За перевищення вагових норм запорізький перевізник сплатив 379 тис. гривень штрафу

04.09.2020, 10:38

text
Поділитися:

Поряд з реалізацією в державі проекту «Велике будівництво» щодо будівництва та реконструкції 6,5 тис. км доріг, органи прокуратури області займають активну позицію щодо стягнення до бюджету шкоди, завданої суб’єктами господарювання через транспортування вантажу понад встановлені нормативи, повідомляє пресслужба прокуратури Запорізької області.

Так, у лютому минулого року за результатами габаритно-вагового контролю встановлено, що суб’єктом господарювання Запорізької області власним транспортним засобом перевозився вантаж, маса якого у більш ніж у двадцять разів перевищує встановлений Правилами дорожнього руху норматив.

У той же час, автоперевізник не надав відповідного дозволу та не сплатив у добровільному порядку нараховану органами Укртрансбезпеки шкоду, завдану автодорожньому господарству країни у розмірі 226 тис. грн. Завдяки переконливим доводам прокуратури області, господарський суд Запорізької області задовольнив позов прокурора та стягнув з автоперевізника до бюджету більш ніж чверть мільйона гривень.

Загалом органами прокуратури області з початку поточного року забезпечено захист державних інтересів у подібних правовідносинах та у судовому порядку стягнуто 379 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: