circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За півтора місяці всі запорізькі громади мають створити соцслужби

13.05.2021, 08:21

text
Поділитися:

Питання соціального захисту за умов децентралізації розглядали під час колегії обласної державної адміністрації, адже з 1 липня ця функція переходить до компетенції місцевих рад.

Директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова повідомила, що наш регіон посідає 3 місце у державі щодо впровадження програми «Соціальна громада», до якої підключено 63 із 67 існуючих в області громад. Ця інформаційна система дозволяє швидко збирати, аналізувати та передавати дані про пільговиків та отримувачів субсидій.

У 47 громадах вже створили комунальні соціальні служби, а на шести територіях до штату місцевих рад взяли соціальних працівників. Проте, є і винятки. Так, керівництво Воздвижівської громади Пологівського району стверджує, що у мешканців потреби в соціальних послугах немає. Хоча старі, самотні та немічні люди є всюди.

Маємо детально проаналізувати цю ситуацію. Не може бути такого, що 63 громади вже активно надають соціальні послуги, ще кілька – активно готуються і лише одна немає такої потреби, – прокоментував Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: