circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За порушення вимог безпеки руху запорізькі перевізники сплатили 805 тис. гривень

09.01.2018, 13:26

text
Поділитися:

Управлінням Укртрансбезпеки в Запорізькій області підбито підсумки діяльності у 2017 році щодо забезпечення заходів державного контролю на автомобільному транспорті. За звітний період перевірено 12812 транспортних засобів щодо дотримання вимог безпеки руху та норм автомобільного законодавства, у результаті перевірок складено 2544 акти. Забезпечено перерахування оплати штрафних санкцій на суму 805 тис. грн., що є найбільшим показником за час діяльності управління.

Особлива увага приділялася збереженню автомобільних доріг загального користування. За 2017 рік перевірено 3256 автомобілів із застосуванням методів габаритно-вагового контролю. Завдяки проведеній роботі суб’єктами господарювання перераховано плату за користування автомобільними дорогами загального користування (у випадку перевищення габаритно-вагових норм) у сумі 171 тис. грн.

Проблемним питанням залишається недостатня кількість майданчиків габаритно-вагового контролю, що унеможливлює охоплення всієї дорожньої мережі заходами зі збереження доріг. Управлінням було ініційовано низку нарад в облдержадміністрації, Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, Запорізькому облавтодорі щодо будівництва нових майданчиків для розширення можливостей габаритно-вагового контролю

Діяльність управління також була спрямована на профілактику аварійності, у тому числі шляхом проведення тематичних заходів, «Днів безпеки дорожнього руху» тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: