circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За результатами опитувань 60% запоріжців підтримують чинного міського голову

07.07.2020, 20:54

text
Поділитися:

Запоріжці підтримують чинного міського голову – про це свідчать соціологічні опитування, проведені наприкінці червня. 60% містян задоволені розвитком Запоріжжя, і майже 25% опитаних готові надати стовідсоткову підтримку саме партії Володимира Буряка «Єднання». Такі показники, запевняють соціологи, говорять про неабияке зростання кількості прихильників мера серед різних вікових та соціальних груп.

 Сьогоднішній рейтинг Володимира Буряка та довіра до нього містян, впевнені політологи, – результат щоденної наполегливої роботи, яку можна побачити вже по зовнішньому вигляду Запоріжжя, який, завдяки професійним управлінським якостям чинного міського голови за останні 5 років суттєво змінився. Вдалось створити нові місця відпочинку, реконструюювати сквери, парки та пляжі. Готується до відкриття новий термінал запорізького аеропорту, який вже привернув увагу великих авіакомпаній та зробив польоти доступними для городян. У місті розвивається комунальний транспорт, відремонтовано десятки амбулаторій, шкіл та дитячих садків.

Велику увагу на місцях було привернуто підтримці соціальної галузі – на фоні стабільного недофінансування із держбюджету медицини та освіти, міська рада взяла на себе усі питання щодо стабільної роботи лікарів та вчителів.

Саме знання проблем міста «з середини» – одна з головних переваг місцевих партій, зокрема й «Єднання «Володимира Буряка. Адже у складі таких команд – місцеві жителі, лідери, які добре себе зарекомендували, та планують розвивати Запоріжжя надалі. Політологи зазначають, люди вже втомилися від політичних скандалів, які постійно виникають на загальноукраїнській арені, тому на місцевих виборах надаватимуть перевагу не гарним обіцянкам і «новим обличчям», а тому, хто дійсно вболіває за рідне місто та зможе продовжити його розбудову.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: