circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За рік у запорізькі водойми випустили 30 тон риби

29.12.2018, 11:18

text
Поділитися:

Вселення водних біоресурсів у водні об’єкти Запорізької області здійснюється за рахунок державного бюджету, користувачів, громадських організацій, благодійних внесків тощо. Заходи з відтворення водних біоресурсів охоплюють Каховське та Дніпровське водосховища, а також водойми, які використовуються в режимах аквакультури чи спеціальними товарними рибними господарствами.

Як повідомили в Управлінні державного агентства рибного господарства у Запорізькій області, від початку року до водойм області вселено 1 млн. 709 тисяч аборигенних та рослиноїдних видів риб. Загальна вага вселеного рибопосадкового матеріалу склала 28 169 кг.

У період з січня по листопад 2018 року на всій території України зариблення в режимі спеціальних товарних рибних господарств здійснювали 150 суб’єктів господарювання, якими було вселено 15,6 млн. екземплярів молоді риб.

Крім цього, за участю представників територіальних органів рибоохорони користувачами, громадськими організаціями, в тому числі за рахунок компенсаційних коштів та благодійних внесків у рибогосподарські водні об’єкти України було випущено 3,7 млн. екземплярів малька риб.

З початку 2018 року профільними державними установами до українських водойм вселено 13,9 млн. екземплярів водних біоресурсів.

Загалом з початку 2018 року рибогосподарські водні об’єкти України зариблено в кількості 32,3 млн. екземплярів риб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: