circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

За рік запоріжцям виплатили 75 млн гривень проблемних боргів із зарплатні

22.12.2018, 11:32

text
Поділитися:

Відбулося чергове засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, яке провів начальник Головного територіального управління юстиції Сергій Васильцов.

Підбиваючи підсумки року, Сергій Васильцов відзначив, що в цілому робота територіальних органів державної виконавчої служби Запорізької області з виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, задовільна. Однак необхідно не збавляти темпи і надалі працювати у такому ж режимі.

В.о. заступника начальника ГТУ юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Запорізькій області Інна Панчук повідомила, що Міністерством юстиції продовжується активна робота щодо ліквідації заборгованості по заробітній платі та інших виплатах.

Так, за станом на 17.12.2018 органами державної виконавчої служби області стягнуто 75 193 839 грн. заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. На сьогодні залишається на виконанні 2811 виконавчих документів на суму 40 537 886 грн. Найбільшими боржниками по заробітній платі на цей час є ПАТ «Запоріжжяобленерго» та ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: